Website van Kees Bolle over onder andere de boerderijenbouw in de Noordoostpolder.

boerderijenbouw

 

Over Kees Bolle

Kees Bolle geeft als amateur historicus regelmatig lezingen over verschillende onderwerpen. Over de boerderijenbouw in de Noordoostpolder weet hij heel veel. Regelmatig krijgt hij de vraag of er over zijn onderwerpen meer is te lezen. Daarom is Kees een website gaan bouwen en heeft al zijn kennis daarop gezet. Ook is hij vaak te vinden in het archief van het Nieuw Land te Lelystad op zoek naar verborgen verhalen.

Op de website vind u onder andere een boeiend overzicht van boerderij typen en uitvoeringen en vele wetenswaardigheden. Ook over woningen en bijgebouwen. Geen volledig beeld maar wel veel feiten die als naslag interessant kunnen zijn. Na veel eigen onderzoek is Kees Bolle aan deze website begonnen. Voor wie interesse heeft in de boerderijenbouw in de Noordoostpolder is dit een zeer informatieve site.
Ook informatie over de Oostenrijkse woningen en Schokland.

Ga naar de site van: Kees Bolle

Hieronder de typische details van een tuinderswoning en schuur.

[metaslider id=2620]